Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach z zakresu marketingu i reklamy. Nasza firma jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (Numer w RIS: 2.18/00120/2018), w związku z czym można starać się o refundację szkoleń, które prowadzimy ze środków Powiatowych Urzędów Pracy (m.in. przez bony stażowe) oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Pomagamy wypełniać wnioski o dofinansowanie.

 

Oferta szkoleń:

1. „Media społecznościowe w lokalnej firmie”

W czasie dwóch dni szkoleniowych zaproponujemy Państwu zajęcia praktyczno-teoretyczne, dzięki czemu będzie mogli przejść od razu od teorii do działania. Szkolenie kierowane jest do osób, które zajmują się promocją w lokalnych firmach, albo prowadzą własną działalność gospodarczą, studentów i wszystkich kreatywnych ludzi, którzy chcą rozszerzyć swoje umiejętności w zakresie marketingu i promocji.

Czytaj więcej o szkoleniu…

2. Marketing w pracy profesjonalnego sprzedawcy

Szkolenie „Marketing w pracy profesjonalnego sprzedawcy” przeznaczone jest dla osób, które ukończyły 19 lat i są zainteresowane pracą w punktach usługowo-handlowych, m.in. jako sprzedawca w sklepie, przedstawiciel handlowy.

Czytaj więcej o szkoleniu…


UWAGA!
Istnieje możliwość odbycia szkolenia indywidualnego oraz szkolenia zamkniętego tylko dla pracowników Twojej firmy!

Szczegóły dotyczące prowadzonych szkoleń można uzyskać kontaktując się przez e-mail: biuro@ajpimedia.pl albo telefonicznie pod nr tel. 731 638 957 (pon-pt. w godz. 10:00 – 18:00).

Szukasz szkolenia z zakresu marketingu, którego nie widzisz w naszej bazie? Skontaktuj się z nami! Być może wprowadzimy je do naszej bazy usług dzięki Tobie!

Regulamin Szkolenia organizowanego przez firmę AjPi Media