ZA „SZYLDEM” AJPI MEDIA STOI JEDNA OSOBA – ANNA PETYNIA!

foto_apetynia
Dziennikarz, recenzent teatralny, animator kultury, współpracownik festiwali teatralnych i filmowych z całej Polski, prowadzący warsztaty, PR-owiec i pasjonat marketingu internetowego. Absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa ze specjalizacjami: kultura czytelnicza i medialna oraz teatrologia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od stycznia 2008 współtworzy redakcję internetowego magazynu „Teatralia”. Nie tylko relacjonuje lubelskie i rzeszowskie życie teatralne, lecz także współtworzy gazety („Fora Nova”, „Na stronie”, „REC Magazine”) na festiwalach teatralnych. Zaraz po studiach przez trzy lata zawodowo była związana z Teatrem Maska w Rzeszowie (jako pracownik Biura Organizacji Widowni oraz specjalista ds. reklamy i marketingu).
Czas wolny spędza aktywnie – jeżdżąc na rowerze, pływając czy ćwicząc na siłowni. Dużo czyta, pisze wiersze. Zdecydowanie należy do niespokojnych dusz – lubi podróżować, poznawać nowe osoby. Przez 7 lat była współpracownikiem Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu. Jej wielką pasją jest teatr.

Kreatywność – to najbardziej lubi w zadaniach, które otrzymuje. W życiu, jak i w pracy nie przepada za rutyną, powtarzalnością. Jej żywioł to festiwale. Marzenia? Ma ich kilka, konsekwentnie dąży do realizacji każdego z nich.
W życiu prywatnym kieruje się mottem „Carpe diem”, a w życiu zawodowym słowami Harva Ekera „Ludzie sukcesu ciągle się uczą, rozwijają. Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą”.