Oferta szkoleń na 2024 rok.

1. Media społecznościowe w lokalnej firmie

W czasie dwóch dni szkoleniowych zaproponujemy Państwu zajęcia praktyczno-teoretyczne, dzięki czemu będzie mogli przejść od razu od teorii do działania. Szkolenie kierowane jest do osób, które zajmują się promocją w lokalnych firmach, albo prowadzą własną działalność gospodarczą, studentów i wszystkich kreatywnych ludzi, którzy chcą rozszerzyć swoje umiejętności w zakresie marketingu i promocji.

Czytaj więcej o szkoleniu…

2. Marketing w pracy profesjonalnego sprzedawcy

Szkolenie „Marketing w pracy profesjonalnego sprzedawcy” przeznaczone jest dla osób, które ukończyły 19 lat i są zainteresowane pracą w punktach usługowo-handlowych, m.in. jako sprzedawca w sklepie, przedstawiciel handlowy.

Czytaj więcej o szkoleniu…

3. Wizerunek aktora w mediach społecznościowych

Szkolenie „Wizerunek aktora w mediach społecznościowych” stworzone zostało z myślą o absolwentach wydziałów aktorskich szkół artystycznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób wykorzystać potencjał mediów społecznościowych i wykorzystać ich potencjał do prezentacji siebie – to szkolenie jest dla Ciebie!

Czytaj więcej o szkoleniu…

4. Szkolenia z dostępności cyfrowej

Dostępność cyfrowa to bardzo ważny aspekt dla wielu osób. Pozwala na równy dostęp do informacji oraz zasobów internetu wszystkim ludziom, bez względu na niepełnosprawność z którą borykają się na co dzień. Dzięki szkoleniu dowiesz się, w jaki sposób tworzyć strony internetowe, dokumenty cyfrowe oraz komunikaty zamieszczane w internecie tak, by były dostępne dla wszystkich, także osób niewidzących lub niesłyszących i nie tylko.

Czytaj więcej o szkoleniu…


UWAGA!
Istnieje możliwość odbycia szkolenia indywidualnego oraz szkolenia zamkniętego tylko dla pracowników Twojej firmy!

Szczegóły dotyczące prowadzonych szkoleń można uzyskać kontaktując się przez e-mail: biuro@ajpimedia.pl albo telefonicznie pod nr tel. 731 638 957 (pon-pt. w godz. 10:00 – 16:00).

Szukasz szkolenia z zakresu marketingu, którego nie widzisz w naszej bazie? Skontaktuj się z nami! Być może wprowadzimy je do naszej bazy usług dzięki Tobie!

Regulamin Szkolenia organizowanego przez firmę AjPi Media