Zajmujemy się również prowadzeniem blogów firmowych.

 

Ta nowoczesna forma reklamy daje o wiele więcej możliwości niż standardowe ogłoszenia publikowane w prasie i telewizji. Blog umożliwi szybsze i łatwiejsze wypromowanie produktów i usług Twojej firmy.  Częste i tematyczne artykuły blogowe posłużą Ci jako narzędzie pomagające w dotarciu do szerszego grona osób.

Poprzez dobrze prowadzony blog wykreujemy wizerunek Twojej firmy jako eksperta w swojej dziedzinie. Publikując ciekawe i fachowe artykuły, pomagające klientom w rozwiązaniu ich problemów Twoja firma stanie się specjalistą w swojej branży. Zdobywając w ten sposób zaufanie klientów możesz być pewien, że zbudujesz wizerunek wiarygodnej, profesjonalnej i godnej polecenia firmy.

Publikując regularne wpisy blogowe wpłyniemy także na pozycjonowanie Twojej strony www. Budując tzw. długi ogon fraz kluczowych, czyli zapytań wpisywanych przez potencjalnych klientów w wyszukiwarce ułatwimy im dotarcie do Ciebie. Dodamy Twoją witrynę do Google Maps oraz Google plus, po to aby potencjalni klienci z Twojego miasta również się o Tobie dowiedzieli. Twoja reklama stanie się bardziej efektywna, dzięki czemu na Twoją stronę internetową zaczną wchodzić zainteresowani usługami klienci, a nie przypadkowe osoby.

Możliwość dwustronnej komunikacji, poznanie problemów użytkowników związanych z produktem i usługami ułatwi Ci znalezienie dla nich najlepszego rozwiązania. Wpłynie to na poprawę jakości usług Twojej firmy, zwiększenie zainteresowania oraz efekty sprzedażowe. Zdobędziesz zaufanie klientów, którzy będą mieli świadomość, że po drugiej stronie pracują ludzie chętni i gotowi, aby pomóc im rozwiązać każdy problem.

Prowadzenie bloga to także fundament do tworzenia kampanii content marketingowych. Wartościowy tekst, odpowiednio wypromowany, może posłużyć jako narzędzie do zdobywania nowych klientów, powiększenia listy newsletterowej oraz zwiększenia zasięgów w mediach społecznościowych.