Zmieniłeś niedawno swoją stronę internetową, ale okazało się, że liczba wejść na nią znacząco spadła? Nie przepalaj pieniędzy na reklamę w radiu, czy telewizji. Skup się na odpowiednim pozycjonowaniu strony, tak aby pomogła Ci w promowaniu biznesu i zarabianiu pieniędzy.

Pozycjonowanie to proces, którego wyników nie zobaczysz za tydzień, czy dwa. Musisz uzbroić się w cierpliwość, aby działania, które podejmiesz przyniosły oczekiwane rezultaty. Pozycjonowanie, zwane inaczej SEO, oznacza nic innego, jak podwyższenie rankingu strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Przekłada się to na zwiększenie liczby odwiedzin strony.

Musisz wiedzieć, że internauci poszukując wielu informacji w internecie wpisują w wyszukiwarkę różne sformułowania, dlatego też należy wybrać, jak najbardziej odpowiednie dla naszej witryny słowa kluczowe. Wyszukiwarka Google posiada ranking wyników wyszukiwania, który oparty jest nie na treści samej strony, ale na jej reputacji. Dla Google istotne jest to, ile osób poleca naszą stronę oraz, ile odnośników do naszej witryny znajduje się na innych stronach www.

Decydując się na współpracę z naszą agencją możesz być pewien, że postaramy się znaleźć sposób, dzięki któremu uzyskasz dobre efekty i podniesiesz liczbę swoich klientów. Na początku zajmiemy się przeanalizowaniem, jakie wyrażenia związane z Twoją ofertą są często poszukiwane przez internautów oraz jak silna jest Twoja konkurencja. Przed podjęciem jakichkolwiek działań dostaniesz od nas szczegółowy plan działania.

Pozycjonowanie polega na podnoszeniu renomy strony w wyszukiwarce. Nie da się jej zdobyć z dnia na dzień. Wyraźnych efektów pozycjonowania możesz spodziewać się po dobrych kilku miesiącach, ale warto na nie chwile poczekać.