Najciekawsze Magazyny i Miejsca w sieci, z których dowiesz się więcej o Social Mediach

Zdajemy sobie sprawę, że tak szybko rozwijająca się branża jak Social Media wymaga sporo uwagi, aby za nią nadążyć. Nie sposób być na bieżąco bez odpowiedniej lektury. Poniżej przedstawiamy czasopisma i miejsca z artykułami online, które pozwalają sprawdzać nowinki w branży.

 

1. Social Media Manager

 

– jedne z najpopularniejszych w Polsce czasopism branżowych. Prowadzi je zespół praktyków, którzy swoje doświadczenie zbierali pracując dla największych polskich firm. Nowy numer ukazuje się co 3 miesiące.

https://sm-manager.pl/poznaj-magazyn-social-media-manager

2. Nowy Marketing

 

– aktualne podsumowania, teksty liderów z branży, wartościowe opinie. Artykuły podzielone na kategorie, co ułatwia znalezienie potrzebnych treści. Przejrzysta strona i duża aktywność na stronie.
https://nowymarketing.pl/

 

3. Marketer +

 

– elektroniczne wydanie magazynu o tej samej nazwie. Zbiór wiedzy od wideo marketingu, przez email marketing po social media i wiele innych. Pismo ukazuje się co 2 miesiące. Można zapisać się na prenumeratę z darmową dostawą.

https://marketerplus.pl/biezacy-numer/

4. HubSpot

 

– zagraniczna dawka wiedzy na temat sprzedaży i marketingu. W poszukiwaniu najbardziej aktualnych treści i inspiracji należy sięgać właśnie do tej strony.

https://blog.hubspot.com/

5. Sprawny Marketing

 

– portal tworzony przez młodych i uzdolnionych specjalistów. Treści podzielone są na kategorie, dzięki czemu strona staje się łatwa w obsłudze.

 

https://sprawnymarketing.pl/

 

6. Marketing Land

 

– doskonałe miejsce do poszukiwania wiedzy dla umysłów ścisłych. Na stronie znajduje się mnóstwo wykresów i analiz. Treści podzielone na kategorie i bardzo dobrze zobrazowane.

https://marketingland.com/

 

7. Social Press

 

– czyli moc informacji o marketingu, biznesie, przepisach prawnych, które dotyczą branży.

https://socialpress.pl/

 

8. Online Marketing

 

– internetowe wydanie drukowanej wersji magazynu o tej samej nazwie, któremu zaufało już 5,000 tys. marketerów prenumerujących to czasopismo.

https://o-m.pl/poznaj-magazyn-online-marketing

9. VentureBeat

 

– Strona internetowa tematyką podobna do Marketing Land. Zbiera informację o nowinkach światowych, posunięciach w branży, rankingi gigantów handlowych itp.

https://venturebeat.com/category/marketing/

 

10.  Marketing Przy Kawie

 

– Artykuły i wywiady z branży. Ponadto opisy wydarzeń branżowych. Polecane osobom lubiącym nowinki branżowe.

https://marketingprzykawie.pl/

 

11. Marketing i Biznes

 

– magazyn internetowy o trendach w marketingu. Dla zabieganych polecamy cotygodniowy skrót z wydarzeń e-commerce. Przydatne sposoby na poprawę prowadzenia działań internetowych w firmie.

https://marketingibiznes.pl/

12. Interaktywnie.com

 

– Szczególną cechą tego portalu jest zbiór comiesięcznych raportów dotyczących wielu dziedzin branży Social Mediów.

https://interaktywnie.com/

 

 

W Internecie jest bardzo wiele miejsc, z których można czerpać branżową wiedzę. Dla tradycjonalistów polecamy prenumeraty wymienionych wyżej czasopism. Bez wątpienia jest to wygodne rozwiązanie dostępne zawsze na biurku.

Życzymy powodzenia! 😊
Zespół AjPi Media