Podstawowym narzędziem kreującym niepowtarzalny wizerunek firmy jest identyfikacja wizualna.

 

Pozytywny wizerunek Twojego biznesu jesteśmy w stanie zbudować dzięki jasnej i spójnej komunikacji, także tej wizualnej. To, jakie wyobrażenie o firmie mają klienci może bezpośrednio wpływać na zyski sprzedażowe, dlatego współpracujemy z najlepszymi grafikami i programistami na rynku.

Elementy jakie opracowujemy w ramach identyfikacji wizualnej składają się na:

  • nazwę i logo firmy;
  • kolorystykę firmową;
  • druki firmowe, wizytówki, typografia, wygląd produktów- spójne z pozostałymi elementami.

Identyfikacja wizualna powinna być charakterystyczna dla danej firmy, przyciągać wzrok, wywoływać odpowiednie skojarzenia i być zapamiętana już w kilka sekund. Musi być łatwa i przyjazna w odbiorze, tak by klient w szybki sposób mógł zrozumieć jej przekaz.

W zależności od branży odpowiednio dobieramy wszelkie elementy. Każdy detal jest dla nas ważny: klient wchodząc czy to na stronę internetową, czy odwiedzając profil firmy na Facebooku, będzie widział spójność kierowanego do niego przekazu.

Tylko profesjonalny i dobrze przygotowany system identyfikacji wizualnej wyróżni firmę na tle konkurencji, przyciągnie odbiorców oraz zwiększy skuteczność działań marketingowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zajmujemy się także tworzeniem unikalnych i nowoczesnych stron internetowych. Po indywidualnych konsultacjach przygotowujemy wstępny projekt strony, a następnie przechodzimy do jego realizacji i wdrożenia. Dbamy o każdy szczegół. Dokładamy wszelkich starań, aby zbudować przyjazną i funkcjonalną stronę www z przemyślanym i intuicyjnym interfejsem. Wiemy, że jej działanie jest równie ważne, co wygląd i zawarta w niej treść.

Jeśli chcesz, aby klienci często i z przyjemnością odwiedzali Twoją stronę internetową zadbaj o jej wizerunek i prawidłowe działanie. Projektujemy dla każdego biznesu, zaprojektujemy i dla Ciebie.