DLACZEGO MY?

ZASTANAWIASZ SIĘ, DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ NAS?

  1. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego współpracującego z nami partnera biznesowego. Nie stawiamy na ilość, ale na jakość komunikacji i wysoki poziom wykonywanych usług.
  2. Jesteśmy w stałym kontakcie z osobami, które podjęły współpracę z nami. Uważnie słuchamy uwag naszych klientów, dostosowując wykonane zlecenia do ich wymagań.
  3. Edukujemy. Gdy zachodzi taka potrzeba długo rozmawiamy na temat działań, które zamierzamy podjąć, tłumacząc dokładnie zamierzony efekt oraz to, jakimi środkami mamy zamiar go osiągnąć.

Niżej kilka słów na temat różnych działań, którymi się zajmujemy.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Dziś niezwykle ważne jest, by firma/instytucja/NGO zostawił swój trwały ślad w mediach społecznościowych. Większość osób prowadzących swoje biznesy – począwszy od małej regionalnej cukierenki z kremówkami, aż po wielkie koncerny produkujące np. smartfony – powinny dbać o tę formę komunikacji oraz kreowania wizerunku.

Dlaczego należy dbać o komunikację marki w social mediach?:
1. Jest to łatwy sposób dotarcia do setek/tysięcy/milionów osób.
2. W przypadku, gdy masz nieaktualizowaną na bieżąco stronę WWW, możesz przenieść komunikację z klientami na kanały społecznościowe. Możesz wierzyć, bądź nie – wiele osób sprawdza na Facebook’u opinie o usługach/jedzeniu/obsłudze klienta, nim zakupi Twój produkt/usługę.
3. Dzięki mediom społecznościowym skracasz dystans dzielący Cię od potencjalnego klienta/użytkownika.
4. Budujesz społeczność wokół swojej marki. Opowiadasz historię o jej produktach, tym samym umacniasz i kreujesz jej wizerunek wśród internautów, którzy są potencjalnymi klientami twojej firmy.

BLOGI FIRMOWE

Blog to rewelacyjny kanał komunikacyjny, który można wykorzystać w celu przybliżenia działalności Twojej firmy, opowiedzenia o usługach, które oferujesz albo edukacji potencjalnego klienta/partnera biznesowego. Dzięki niemu możesz również pokazać bardziej „ludzki” wizerunek swojej firmy – pokazać nieco kulis, zaprezentować w interesujący sposób pracowników firmy.
Jedna z naszych realizacji: http://www.wyglad.pl/blog

COPYWRITING

Szermierka słowem pisanym to dla nas codzienność.
Realizujemy:
artykuły na blogi,
artykuły prasowe,
teksty na strony internetowe,
synonimizacje artykułów,
informacje prasowe,
artykuły sprzedażowe,
treści reklam.

Ponadto tworzymy nazwy firm i hasła reklamowe. Mamy krótkie terminy realizacji, a przy pisaniu tekstów uważnie słuchamy uwag naszych klientów.

PUBLIC RELATIONS

Jeśli potrzebujesz wsparcia PR-owego dla swojej firmy, albo wydarzenia, które aktualnie organizujesz – zgłoś się do nas. Zadbamy, by media były na bieżąco informowane o najnowszych projektach realizowanych przez Twoją organizację, a także o to, by wizerunek Twojej firmy w środowisku Twojej miejscowości, czy regionu był przemyślany i spójny.

REALIZACJE DZIENNIKARSKIE

AjPi Media to ponad osiem lat doświadczenia w pisaniu artykułów, tekstów przekrojowych, realizacji wywiadów z różnego rodzaju osobistościami ze świata teatru i filmu. Wprawdzie firma powstała rok temu, jednak podbudowę pod jej obecny kształt stanowi bogate doświadczenie zawodowe Anny Petynia, która przez lata aktywnie funkcjonowała w świecie teatralnym.
Artykuły opublikowane w Teatralia.com.pl
E-teatr.pl: Współczesny rok 1989 – wywiad z Michałem Pabianem
E-teatr.pl: Pamiętam detale – wywiad z Wojtkiem Ziemilskim

FESTIWALE KULTURALNE

Współpracujemy z organizatorami wielu festiwali kulturalnych, m.in. Festiwalu Piosenki Żeglarskiej Green Horn, Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńsku, Festiwalu R@port w Gdyni. Dzięki nim mieliśmy możliwość przyglądać się pracy wielu bardzo ważnych instytucji oraz uczestniczyć w tworzeniu wielu interesujących imprez kulturalnych. Nasze doświadczenie możemy przekuć w sukces imprezy, którą aktualnie organizujesz!”.